TRuST
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TRuST

TRuST |BesT MD ServeR|
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Cautam STAFF pentru forum!!!
Regulament Playeri ! Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 1:46 pm Scris de -=DaNyK=- [;X]

» Preturi Admine !!!
Regulament Playeri ! Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 1:31 pm Scris de -=DaNyK=- [;X]

» tutorial half-life logo creator
Regulament Playeri ! Icon_minitimeLun Mar 05, 2012 8:37 am Scris de -=DaNyK=- [;X]

» Tutorial Instalare Server Cs 1.6 Nosteam Pe Windows
Regulament Playeri ! Icon_minitimeLun Mar 05, 2012 8:34 am Scris de -=DaNyK=- [;X]

» Tutorial Instalare Server Cs 1.6 Nosteam +hero Mod Pe Win
Regulament Playeri ! Icon_minitimeLun Mar 05, 2012 8:33 am Scris de -=DaNyK=- [;X]

» Tutorial servar de cs 1.6 +diablo mod
Regulament Playeri ! Icon_minitimeLun Mar 05, 2012 8:31 am Scris de -=DaNyK=- [;X]

» Tutorial Server Cs 1.6 (protocol 47+48) [linux]
Regulament Playeri ! Icon_minitimeLun Mar 05, 2012 8:29 am Scris de -=DaNyK=- [;X]

» [Tutorial]Server de CS 1.6 +WAR 3 Expansion[Windows]
Regulament Playeri ! Icon_minitimeLun Mar 05, 2012 8:21 am Scris de -=DaNyK=- [;X]

» Tutorial Instalare Cs 1.6 + War3ft Pe Windows
Regulament Playeri ! Icon_minitimeLun Mar 05, 2012 8:17 am Scris de -=DaNyK=- [;X]

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Parteneri
forum gratuit




 

 Regulament Playeri !

In jos 
AutorMesaj
-=DaNyK=- [;X]
Admin
-=DaNyK=- [;X]


Mesaje : 31
Data de inscriere : 04/03/2012
Varsta : 32
Localizare : Moldova ( Chisinau )

Regulament Playeri ! Empty
MesajSubiect: Regulament Playeri !!   Regulament Playeri ! Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 8:22 am

Regulament Playeri


1. Respectati adminii care sunt prezenti pe server
2. Respectati ceilalti participanti la joc
3. Nu aveti voie sa agresati verbal un alt jucator. Scuzele de genul "A fost o gluma, e un prieten de-al meu" nu vor fi acceptate, acesta fiind un exemplu pentru care veti fi pedepsiti.
4. Folosirea de CHEAT-uri de orice fel (wallhack, speedhack, aimbot, scripts, etc...) se pedepseste cu BAN PERMANENT
5. Reclama la alte servere/domenii se pedepseste cu BAN PERMANENT
6. 6. Jucatori cu nume indecente se avertizeaza primadata verbal apoi Kick / Ban 5 min
7. Jucatorii care stau spectatori > 10 minute vor primi kick!
8. Reclamele la adresa adminilor se rezolva pe forum, nu pe server. Adminii nu sunt obligati sa va dea explicatii cu privire la actiunile lor daca sunteti jucator obisnuit, dar este obligat sa dea explicatii celorlalti admini daca este intrebat
9. Daca ati primit gag asteptati pana cand se va schimba mapa sau cand adminul in cauza crede ca este indeajuns de a te lasa cu nickul cenzurat, mentionam ca nu aveti voie sub nici o forma sa executati urmatoarele comenzi in consola jocului retry/reconnect dupa Gag riscati sa primiti ban 500 minute


Respecta si vei fi Respectat

Sus In jos
https://fragzone.profiforum.ru
 
Regulament Playeri !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TRuST :: <<< F.o.R.u.M >>> | FraGZonE | :: Regulament-
Mergi direct la: